5 tipů na dokonalé párování čokolády a prémiového pití. Nejen na Sv. Valentýna!

Ať už ctíte svátek Sv. Valentýna a 14.2.chcete svou drahou polovičku potěšit maličkostí nebo rádi překvapujete kdykoli v roce, čtěte dále. Máme pro Vás několik tipů na exkluzivní kombinace čokoládových lanýžů Guyaux z Paříže a prémiového pití. Navíc k vybranému nápoji máte box čokoládových lanýžů zdarma!

Tady jsou – TOP 5 tipů, které potěší dámu či gentlemana.


1. PINEAU DES CHARENTES červené – klenot mezi aperitivy z regionu Cognac ve Francii.

Milovníci čokolády a Portského vína musí ochutnat specialitu z regionu Cognac – Pineau des Charentes. Je to tekutý poklad a jako většina dobrých věcí vzniklo náhodou. Traduje se, že jeden vinař měl na dně sudu zbytek koňaku, přilil sem nevědomky čerstvou hroznovou šťávu a po delší době v sudu objevil nikoli víno, ale lahodné pití. Směs koňaku a hroznové šťávy připomíná styl portského vína, ale nelze říct, že je to klasicky fortifikované víno. Jak to? Do mladého koňaku se nalije čerstvá hroznová šťáva a silné procento alkoholu v koňaku šťávu zakonzervuje a ta už neprokvasí. Takhle skvělá kombinace v sudu leží pár let. Podávejte dobře vychlazené ( jako bílé víno, cca 10°C ).

Kombinace červeného Pineau od nezávislého, organic producenta Francoise Giboina a čokoládových lanýžů dostane každého. K balení ZDARMA 1 x 50g balení čokoládových lanýžů.

2. PINEAU DES CHARENTES bílé – klenot mezi aperitivy z regionu Cognac ve Francii.

Preferujete med, oříšky a máslové tóny? Pak musíte ochutnat náš best seller, máslové, hutné a vyzrálé Pineau des Charentes Very Old od Bache Gabrielsen, který leží přes 20 let v sudu. Tuhle lahev už nepustíte z ruky. Je skvělé jako digestiv v kombinaci se sýry, jako aperitiv s foie gras či paštikou a jinak kdykoli jako náhrada, když máte chuť na sladké. Taková lahodná sladká tečka. Podávejte dobře vychlazené ( jako bílé víno, cca 10°C ).

K balení ZDARMA 1 x 50g balení čokoládových lanýžů.

3. VINNÝ SET Z REGIONU BORDEAUX – kombinace čokolády a vína je neodolatelná.

Potěšte milovníka červených vín. Víte, že kombinace s čokoládou je stále více trendy? Už to nejsou jen vyzrálé sýry s ušlechtilou plísní. Kombinace červeného vína s jemnou tříslovinou krásně propojí jemnost čokoládových lanýžů. Vybrali jsme pro Vás degustační set dvou červených vín od našeho oblíbeného vinaře z Chateau le Grand Verdus, z regionu Entre-Deux-Mers.

Vedle klasické červené rezervy (80% Merlot a Cabernet Sauvignon) ochutnáte i limitovanou edici, Bordeaux Supérieur Rouge Réserve 2018 (60% Merlot, 40% Cabernet Sauvignon), které zrálo z 50% v dubových sudech.

K balení ZDARMA 1 x 50g balení čokoládových lanýžů.

4. KRÁLOVSKÝ KOŇAK – nejušlechtilejší destilát na světě v moderním stylu.

Objevte královský koňak od předního koňakového domu Bache Gabrielsen. Značka ctí tradice, ale miluje inovace. Objevte božskou kombinaci trojnásobně vyzrávaného koňaku Bache Gabrielsen Tripple Cask v dubových sudech a čokoládové lanýže. Koňak je plný vanilky, ořechů a v nose ucítíte orientální koření. Délka vyzrávání 4-15 let.

K balení ZDARMA 1 x 100g balení čokoládových lanýžů.

5. KARIBSKÝ RUM S DUŠÍ FRANCIE – pro milovníky jemných a nasládlých chutí.

Milovníky rumů překvapí jemnost, tóny karamele, pečených banánů, vanilky a kokosu v tomto excelentním rumu od koňakového domu Deau. Nádech Karibiku protknutý precisností francouzského koňakového domu přináší Extra Fine Rum. V kombinaci s čokoládovými pralinkami podlehne každý.

K balení ZDARMA 1 x 100g balení čokoládových lanýžů.

Už jste si našli svou TOP kombinaci? Zde pro přehled cenová nabídka všech pěti variant. #nazdraví

Drink Mag