7 tipů na dárky pro superhrdinky. Den matek je tady.

Vyberte radost pro Vaši superhrdinku z naší selekce Top7, připojte osobní vzkaz a do 48 od objednání ji doručíme až domů.

Den matek se blíží – v neděli, 10.května bude svátek všech superhrdinek, které se starají 24/7 o své nejbližší. Je to příležitost pro vyjádření „díky“ za vše, co pro nás dělají. Obzvlášť letos, v době zasažené koronavirem, kdy musí zvládat home office, celou domácnost, a ještě suplovat školu.

Mámy se chtějí ale taky cítit krásně a výjimečně. Dopřejte jí tu možnost. Odkládáte kvůli koronaviru návštěvu maminky? Nevadí, z pohodlí domova vyberte něco, co ji potěší, připojte vzkaz a vše ostatní zařídíme za vás. Vzkaz uveďte do poznámky v pokladně. My ho vytiskneme a přiložíme do balíku. 

Pro mámu: Protože nasazení 24/7 si zaslouží odměnu!

Darujte radost!

Vybrali jsme pro Vás Top7 produktů podle 7 typů superhrdinek.

1. Miluje neotřelé zážitky – Pozvěte ji na unikátní ONLINE DEGUSTACI, která proběhne ve středu 13.5.od 19:00. Mamince doručíme degustační set až domů včetně degustační karty. Pak už se jen připojí do naší online degustační místnosti a my ji vezmeme virtuálně do vinařství Calme&Joseph kousek od Carcassonne. Pro více info klikněte ZDE.

2. Je na sladké – darujte jí klenot mezi aperitivy z regionu Cognac – lahodné a jemné Pineau des Charents. Pokud má ráda sladší vína typu Portské, tímhle ji mile překvapíte. Náš tip: Pineau des Charenes Bache Very Old (20 let stáří).

3. V bublinkách se koupe – pravé champagne dokáže evokovat pocity euforie a vzrušení. Potěšte tu svou výběrovým champagne od malého grower producenta Frerejean-Freres. Vždyť každý den je důvod k oslavě. Obzvlášť Den matek. Náš tip: Champagne Frerejean et Freres Blancs de Blanc v dárkovém boxu. “Jedno z top Blanc de Blancs na trhu.” dle Richarda Juhlina. WIne Enthusiast: 91/100.

4. Potrpí si na kvalitní koňak – vybrali jsme pro vás jemný a harmonický koňak do tradičního producenta z nejlepší oblasti Grande Champagne. Koňak Grande Champagne Francois Peyrot VSOP (12 let stáří) .

5. Propadla kouzlu botanicals a bylin – darujte jí spojení jablečného destilátu, jedné dlouhé cesty po Indii, 15 druhů bylin a koření, šarmu Normandie a hodně lásky = Normindia Gin. Normindia Gin v dárkovém balení.

6. Bez červeného vína neusne – potěšte ji degustační sadou „Jen červené to může být“. V setu najde odrůdová vína Pinot Noir a Marcelan z Languedocu, Merlot a CS z Bordeaux, Tannat z Madiranu a dvě Cuvée z Gaskoňska z odrůd Merlot, Cabernet a Tannat.

7. Ráda poznává nové chutě – dopřejte jí domácí degustační zážitek se sadou Premium na doma“. Rozmanitost inspiruje. Maminka ochutná Malbec z Cahors, nové bílé z Bordeaux či ledové víno z Gaskoňska.

Pro další inspiraci pro radost všem superhrdinkám koukněte TADY! Využijte aktuální 20% slevy na VŠE! #denmatek #superhrdinka #nazdravi #mothersday

Na zdraví a krásu všech maminek!

Drink Mag