Inspirace na firemní dárky s příběhem

Jako každý rok je tu pro Vás katalog firemních dárků, které spojuje kvalita, originální balení, neotřelost a hlavně skvělé chutě, kterými potěšíte každého klienta. Pečlivě jsme pro Vás vybrali to nejlepší z ověřených zdrojů našich letitých dodavatelů z top míst ve Francii – Bordeaux, Cognac, Champagne, Bourgogne či Armagnac.

Vaše značka musí být vidět.

Komunikujte Vaši značku. Nově nabízíme možnost firemního brandingu na vybrané produkty. Nemusíte nic vymýšlet, řešit dodavatele grafiky a tisku – vše za Vás zajistíme. Stačí si jen vybrat typ produktu a dodat nám Vaše logo. Celý Katalog Firemní dárky s příběhem ZDE.

Balení připravené k osobnímu předání i pro transport

Veškeré zboží zavezeme až k Vám do kanceláře, případně zajistíme distribuci na Vaše klienty v rámci ČR i zahraničí. V dárkové krabici jsou výřezy přesně na produkty, díky tomu je sada v dokonalém stavu i po rozesílce či opakovaném přetáčení.  Dá se dobře stohovat a paletizovat. 

Nechte se inspirovat.

DEGUSTAČNÍ GOURMET BOX

NOVINKA NA TRHU

Lahodný degustační box Gourmet, který nabízí párování 3 vzorků prémiových koňaků a 3 druhů ořechů a ovoce v prémiové čokoládě značky Michel Cluizel.

PRO NI: DÁRKOVÁ SADA MADAME

Která žena nemiluje bublinky? Vybrali jsme delikátní šumivé víno z Francie, které fermentuje v tanku přes 3 měsíce. Jemné bublinky přináší aroma citrusů a pražených mandlí. Kombinace s oblíbenými pochutinami a makadamy v karamelu potěší každou dámu.

PRO NĚJ: DÁRKOVÁ SADA MONSIEUR

Máte klienta, který zbožňuje rum? Udělejte mu radost rumem z Trinidad Tobbago, který dozrával v sudech po koňaku ve Francii. V sadě jsou delikátní pochutiny, které rum výborně doprovodí. Králičí terina se švestkami a či autentická terina No.1.

EXKLUZIVNÍ KARAFA ARMAŇAKU PRO NEJNÁROČNĚJŠÍ KLIENTELU

Ročníkové poklady ze sklepů světoznámé značky Maison Gélas v luxusní křišťálové karafě v dubové kazetě. Vybírejte z ročníků 1971, 1981 či 1991. Zajišťujeme na zakázku i konkrétní ročníky narození Vašich klientů. Neváhejte nás kontaktovat a zašleme Vám rámcovou cenovou nabídku. Ozvěte se nám: obchod@finelabels.cz.

KOŇAK SE JMÉNEM VAŠÍ FIRMY NA OBALU PŘÍMO OD VÝROBCE

Od předního výrobce koňaku, značky Bache Gabrielsen, pro Vás zajistíme firemní branding přímo na originál box. Koňak XO Fine Champagne je signature produktem značky, obsahuje v průměru 20 let staré koňaky a tajná receptura byla vytvořena již roce 1980.

OVĚŘENÁ A MILOVANÁ KLASIKA Z BORDEAUX

Pokud aspoň trochu znáte a máte rádi Bordeaux, takhle klasika Vás potěší. Moderní a delikátní styl červeného Bordeaux, který dává potenciál k archivaci až 5 let v naší nabídce nemůže chybět. Z produkce našeho dvorního dodavatele, vinaře Thomase le Grix z Chateau le Grand Verdus.

Opět v kombinaci s vybranými pochutinami. Lze objednat jen samotná vína a odečíst si DPH.


Zaujalo vás to? Chcete vidět více? Kliknutím na tento odkaz Firemní dárky s příběhem si pročtete celý katalog. Nevybrali jste si ? Chcete jiný styl vína, máte konkrétní představu o chutích a náročnosti Vašeho klienta? V portfoliou máme přes 300 produktů a určitě najdete ten nejvhodnější pro Vás.


Ozvěte se nám a proberme společně, co by bylo nejvhodnější.

Osobní přístup je pro nás zásadní a rádi Vám s výběrem poradíme.

Tomáš: tomas@finelabels.cz

Tereza: tereza@finelabels.cz

Drink Mag