Na virtuální degustace jsme #1 v České republice. Z pohodlí domova Vás vezmeme do Bordeaux, Cognacu či Champagne.

Chcete zažít unikátní online degustaci z pohodlí Vašeho domova? Přinášíme nový rozměr firemních eventů, product launche či jen poděkování za spolupráci.  

Nemožnost osobního setkání s klienty či přáteli v České republice ještě nějaké týdny, možná měsíce potrvá. Pravděpodobně po celý první kvartál roku 2021. Firemní akce, oslavy či poděkování VIP zákazníkům nemusíte rušit. Stačí se jen přesunout do online prostředí.

Nemůžete jet do Bordeaux za víny? Přineseme Vám Bordeaux k Vám domů. Nemůžete navštívit koňakový či champagne dům ve Francii? Vezmeme Vás do nich virtuálně a poznáte osobně i jejich majitele.

Degustační sadu včetně návodu na servis a připojení Vám doručíme až domů.

Jsme jedničkou v online degustacích v České republice, uspořádali jsme v posledních měsících desítky online eventů pro více než 1000 lidí. Našimi spokojenými klienty jsou například společnosti Erste Premier, Allianz, Data Force, Veeam, Edu Trainings, Aquanet, Solitea, Simac, IFMA a další.

U řady firemních zákazníků jsme dostali historicky nejvyšší ocenění spokojenosti klientů s formou a kvalitou eventu. Virtuální event nemá limit v počtu hostů a doručovat degustační box můžeme až za hranice.

A že většina z Vás a Vašich klientů má denně několik callů a nechce trávit večerní čas opět u počítače? Ano, to tvrdila většina našich klientů, ale měli jsme téměř 100% účast na každém eventu a nadšené reakce po skončení. Vy opravdu nic nemusíte, jen podle návodu připravit degustační vzorky, drobné občerstvení, připojit se a pak už to necháte na nás a užijete si pohodový večer ve skvělé společnosti.   

Vaši hosté poznají chateau, sklepy a další zajímavosti na vlastní oči z pohodlí svého domova. Stačí si jen vybrat degustační set, který Vám do 2 dní doručíme až před dveře včetně návodu na připojení do virtuální místnosti, degustačního listu a instrukcí pro správný servis vína i doporučení k párování.


Reference našich klientů

– 1 –

“New normal” jak je tato Covid doba často nazývaná je něco s čím se nechceme smířit. Business dělají lidé s lidmi a ne se stroji. Zákazníkům, partnerům i nám chybí právě ta essence “beyond the formal business”.

 Vytvořit něco co bude opravdu fungovat virtuálně je téměř nemožné, a přesto se to Tereze, Tomášovi z Fine Labels a hostujícímu majiteli Hervé Bache Gabrielsenovi z Cognac domu Bache Gabrielsen z Francie dokonale povedlo. Člověk mel na chvíli pocit, ze nesedí před počítačem, ale ze cestuje po Francii, objevuje dobré piti právě s lidmi, na kterým nám záleží.

Top kvalita pití, skvělá produkce, dokonala znalost s přednesem Terezy a Tomase okořeněná naprosto unikátním nahlédnutím do soukromí jednoho z nejlepších cognacovych domů.

Těšíme se, co Fine Labels přichystají příště.

Miloslav Lujka, MSc, MBA
Head of Channel
Check Point Software Technologies, s.r.o.

– 2 –

“S Terkou a jejím týmem máme velice dobré zkušenosti z živých degustací a ve chvíli, kdy jsme hledali partnera na on-line degustace, tak pro nás byli první volbou. Máme za sebou již několik on-line degustací, ať již Tour de France s francouzským vínem nebo degustaci XO koňaků a nejen můj pocit byl, že se akce povedla, ale také zpětná vazba od našich hostů byla více než pozitivní. Tereza a její tým má akci velmi dobře promyšlenou, interaktivní a ve spojení s dobrými nápoji je to sázka na jistotu. Velmi kladně hodnotím i krásné balení vzorků a možnost doručení až ke klientovi. Určitě je využijeme i na další nejen on-line akce.”

(Naše reakce: Na přání zajistíme i elegantnější dárkové balení pro sadu Tour de France. Klasické balení je přírodní karton s firemní páskou.)


Michaela Jarošová
Event & Sponzoring Manager
Allianz pojišťovna, a.s.

– 3 –

Přístup Terezy a Tomáše byl maximálně profi a bylo vidět, že to mají do detailu vymyšlené. Vstupy vinařů naprosto skvělé, přirozené. Nic zbytečně strojené. Chyběla trochu interaktivita – klidně nechat příště kamery s účastníky zapnuté. 🙂 Degustační set Tour de France bych čekal ve více dárkovém balení, ale i tak na 100% doporučuji!

(Naše reakce: Na přání zajistíme i elegantnější dárkové balení pro sadu Tour de France. Klasické balení je přírodní karton s firemní páskou.)

Marek Nos
Senior Software Developer
Microsoft

– 4 –

On-line degustační akce, kterou pro nás finelabels.cz připravili nám umožnilo  zůstat v kontaktu s našimi významnými zákazníky i v době omezení spojené s Covid-19. Děkuji za skvělý nápad i provedení – organizace, logistika, vlastní realizace degustace, živé vstupy z Francie přímo z vinice a také výběr vín do degustačního setu – vše na výbornou. Akce měla u našich zákazníků velký úspěch.

Vlastimil Horák
Advanced Solutions Director
Tech Data

Online degustace v obraze.


Láká Vás to? Pojďme si ještě stručně shrnout výhody online degustace, proč s námi a jak to probíhá.

Proč degustovat online?

 • Užijete si akci z pohodlí domova, mohou se k vám připojit další členové rodiny nebo pozvete sousedy, přátele.
 • Je to 100% viru vzdorné.
 • Vybraný set je vhodný dle druhu pro 1 – 5 osob.
 • Jako firemní klient ušetříte náklady za pronájem či konzumaci nad rámec limitu.

Proč s námi?

 • Na trhu jsme přes 10 let a v online prostředí jsme #1 v kvalitě a originalitě virtuálních degustací.
 • Dlouhodobé vztahy s vinaři z Francie nám umožňují nabídnout autentický a přátelský zážitek.
 • Připravíme scénář na míru včetně režie po celou dobu online eventu.

Jak to probíhá?

 • Vyberete si degustační sadu ( oblíbenou Tour de France, exkluzivní Cognac Masterclass, champagne nebo další, pro více se inspirujte ZDE).
 • Sady doručíme po celé ČR i SR včetně pozvánky a degustačního listu.
 • V daný den a čas se připojíte do virtuální degustační místnosti.
 • Stačí Vám jen internet a mobil nebo počítač.
 • Provedeme Vás zážitkovou degustací.
 • Na přání zajistíme živý vstup vinaře z Francie. Vše překládáme do češtiny.

Na kolik to vyjde?

 • Podle vybraného druhu degustace a degustačních vzorků. Obecně od cca 1000Kč výše.
 • Přehled našich veřejných online degustací naleznete ZDE.

Drink Mag